Telefon : (216) 418 45 58 / (216) 345 66 46 / (533) 330 93 67
Peruk, Çıt Çıt Saçlar, Postiş, Boncuk Kaynak, Keratin Kaynak Saç Kaynakları, Postij, At Kuyruğu
Saç Uzatma Merkezi, Saç Uzatma Yöntemleri, Peruka, Perçem, Kahkül, Doğal Ham Saç Fiyatları

Tresli Boncuk Kaynak


Tresli Boncuk KaynakTresli boncuk kaynak, dikilmiş saçların üzerine 2 cm aralıklarla takılan halkaların saçlara takılması ile yapılan bir saç uzatma yöntemidir. Bu yöntemle daha az halka kullanılarak hem daha kısa sürede uygulama yapılabilir hem de takılan saçlarda daha az rahatsızlık yaratır. Yaklaşık 200 boncuk kaynaklık saçı toplamda en fazla 30-40 boncuk ile takmak mümkün olabilmektedir.

Avantajları:

– Daha kısa zamanda yapılan uygulama
– Dökülme oranını en aza indirme
– Saçlarda daha az halka olması sebebiyle daha az rahatsızlık hissi

Etiketler:, , ,

Yorumlar & Cevaplar

5 Yorum

 1. metin şener diyor ki:

  bu sistemi denemek istiyorum fakat saç uzadıktan sonra boncuk ve tres aralardan çıkarsa dolaşma yapar diye endişe ediyorum bu konuda bana yardımcı olur iseniz çok memnun olurum

  • admin diyor ki:

   Bu konuda endişe duymakta haklısınız. Boncuk aralıkları fazla olur ise kaynak yapılan kişinin saçı aralardan çıkar ve bu sorun yaratır.
   Bu mesafenin 1,5-2 cm kadar olması gerekiyor. İlginize ve yorumunuza teşekkür ederiz.

 2. erol şahin diyor ki:

  peki tek bir boncuğun kayması yada iyi sıkışmamasından doğan poıtluk nolacak.doğru bu sistemi pek anlamış değilim saygılarımla

  • admin diyor ki:

   Erol usta,

   Endişelerinde haksız sayılmazsın. Ancak, kaynak yapılan kişinin zamanı varsa 15 günde veya ayda bir kontrolü sağlanabilirse sorun ortadan kalkabilir.
   Ayrıca, uygulama sırasında daha az boncuk takılacağından boncuklar saça daha dikkatli ve sıkı bir şekilde monte edilebilirler.

Bir Cevap Yazın