Telefon : (216) 418 45 58 / (216) 345 66 46 / (533) 330 93 67
Peruk, Çıt Çıt Saçlar, Postiş, Boncuk Kaynak, Keratin Kaynak Saç Kaynakları, Postij, At Kuyruğu
Saç Uzatma Merkezi, Saç Uzatma Yöntemleri, Peruka, Perçem, Kahkül, Doğal Ham Saç Fiyatları

Postiş Saçlar


PostişPostiş veya diğer söylenişiyle postij, saç kaynağından farklı olarak kendi başınıza istediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz en pratik saç uzatma tekniğidir. Çıtçıt saçlardan farklı olarak postiş saçlar tek parça halindedir ve saçınıza uygulayacağınız bölgesinde toka vardır. İstenildiğinde bu toka çıkarılıp alt yapısının çevresindeki klipsler kullanılarak da takılabilir. Postişler klipsli yani çıtçıt postiş olabileceği gibi lastikli postişler de kullanım açısından kolaylık sağlayabilmektedir.

Postişler, tokalı veya klipsli olarak at kuyruğu gibi kullanılabileceği gibi çıtçıt saçları kullanmaya alışmış ancak çok parçalı olmasını istemeyenler için tek parça halinde üretilen yarım ay şeklinde de olabilirler.

Sentetik postiş saç ürünlerimizin yanı sıra kendi imalatımız olan gerçek saç postiş, çıtçıt postiş modelleri, at kuyruğu ve yarım ay postişler hesaplı fiyatlarla sunulmaktadır.
Papatya Sepeti Perakende Alışveriş
Papatya Peruk zengin renk ve model çeşitleri ile her zaman  1. kalite ürünleri ile 1. kalite hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Standart model ve renklerdeki ürünlerimiz stoğumuzda her zaman mevcut olup talep ettiğiniz taktirde atölyemizde isteğiniz doğrultusunda farklı ağırlıkta, modelde ve renkte imalat yaptırabilirsiniz. Bu özel sipariş imalatlar, bütün ürünlerimiz için geçerlidir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizden sipariş ettiğiniz ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile en geç 2 iş günü içinde adresinize teslim edilir.

Postiş, At Kuyruğu perakende satışımız PapatyaSepeti.com sanal mağazamızda yapılmaktadır.

Sentetik Postiş Modellerimiz:

Gerçek Saç Postiş Modellerimiz:

Etiketler:, ,

Yorumlar & Cevaplar

6 Yorum

 1. [...] Postiş, saç kaynağından farklı olarak kendi başınıza istediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz en pratik saç uzatma tekniğidir. Çıtçıtlardan farklı olarak tek parça halindedir ve saçınıza uygulayacağınız bölgesinde toka vardır. İstenildiğinde bu toka çıkarılıp alt yapısının çevresindeki klipsler kullanılarak da takılabilir. [...]

 2. servet koca diyor ki:

  bun ürünler gerçek saçmı? sentetik ürünlerinize fön ve maşa oluyormuacaba

  • admin diyor ki:

   Sitede fotoğrafı yayınlanan postişler sentetik postişlerdir. Gerçek olanlarını da kendi atölyemizde imal edebiliyoruz.
   Dilediğiniz model postiş gerçek saç ile tarafımızdan imal edilebilir.

 3. Nurhayat diyor ki:

  Gerçek saç postij almak istiyorum. Fiyatları nedir?

Bir Cevap Yazın