Telefon : (216) 418 45 58 / (216) 345 66 46 / (533) 330 93 67
Peruk, Çıt Çıt Saçlar, Postiş, Boncuk Kaynak, Keratin Kaynak Saç Kaynakları, Postij, At Kuyruğu
Saç Uzatma Merkezi, Saç Uzatma Yöntemleri, Peruka, Perçem, Kahkül, Doğal Ham Saç Fiyatları

Çıt Çıt Saçlar


Çıt Çıt Saç TakmaÇıt çıt saçlar diğer adıyla çıtçıt postiş adını üzerine takılan çıtçıtlı tokalardan alan takma saçlardır. Çıtçıt saçlar saç tellerinin bir kumaş gibi dikiş makinalarında işlendikten sonra uygun bir kumaşa geçmesi ile olur. Bu saçlar çeşitli ölçülerde olabilir. Genellikle 8 parça olarak kabul görür. Kişilerin saç yoğunluğuna göre 2 ile 8 parça olarak değişebilir. İstenilen uzunlukta yapmak mümkündür.

ÇıtÇıt Saç Nasıl Takılır? (Resimli Anlatım)

Çıt çıt saç ülkemizde kaynak saçlara alternatif olarak kullanılmakta olup saça herhangi bir zararı söz konusu değildir. Çıtçıtlı saçları herkes kendisi kolaylıkla çıkartıp takabilir.

Piyasalarda çeşitli fiyat seçenekleri ile çıt çıt saç temin etmek mümkündür. Bu saçların fiyatını belirleyen temel unsur saç telinin kalitesi, saç miktarı ve saçın içinde bulunan çeşitli hayvan kılı, sentetik karışımlardır.

Saç satın alırken mutlaka işin uzmanlarından yardım alınmalıdır, aksi durumda başımıza saçın dolaşması, boyanmaması ve şekle girmemesi gibi sorunlarla karşılaşabiliriz.

Çıtçıt saçlarımızdan örnekler:

NEDEN ÇITÇIT SAÇ TERCİH ETMELİYİZ?

1. Hiç yardım olmadan çıkartıp takılabilir olması
2. Makul fiyat aralığından dolayı
3. Doğru bakım yapılır ise en az 2 yıl gibi uzun süre kullanılabilir olmasından
4. Kullanan kişinin saçına herhangi bir zararının olmamasından
5. Her hangi bir yardım olmadan evde kolaylıkla şekil verilebilmesinden dolayı tercih edilebilir.

Çıtçıt saç nasıl takılır? Kendi başınıza yapabileceğiniz video anlatımlı çıtçıt saç uygulaması :

ÇIT ÇIT SAÇ BAKIMI (YIKAMA):
1. Çıt çıt saçları tarayarak ve fırçalayarak dolaşmasını önlemekle bakıma ve yıkamaya başlayınız. İşlemleri her parça için ayrı ayrı yapnız.
2. Saçları yavaş yavaş ıslatın. Kuru kısım kalmayacak seçilde suyu emmesini sağlayın. Aksi takdirde saçlar şişecek ve topak oluşumna yol açabilecektir.
3. Karışıklığı ve dolaşmayı önlemek için tarak veya fırça yardımıyla saçların iyice nemlenmesini sağlayın.
4. Kaliteli bir şampuandan uygun miktarda ilave edin.
5. Şampuan yukarıdan aşağıya iyice yedirin ve ardından akan suyun altında yukarıdan aşağıya yıkayın.
6. Akan suyun altında yukarıdan aşağıya tekrardan durulayın.
7. Kaliteli bir saç kremi sürün. Kremi çok kullanmaktan kaçının. Çok fazla kullanılan krem de saçların dolaşmasını sağlayabilir. Yıka ve çık (Leave-in) tarzı ürünler bu iş için daha uygundur.
8. Saçları bir havluya sarın ve fazla suyu almak için hafiçe bastırın.
9. Saçların düzgünçe tarayarak kurumaya bırakın.
10. Gerekiyorsa saçlara şekil verin.

Papatya Peruk zengin renk ve model çeşitleri ile her zaman 1. kalite ürünleri ile 1. kalite hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Standart model ve renklerdeki ürünlerimiz stoğumuzda her zaman mevcut olup talep ettiğiniz taktirde atölyemizde isteğiniz doğrultusunda farklı ağırlıkta, modelde ve renkte imalat yaptırabilirsiniz. Bu özel sipariş imalatlar, bütün ürünlerimiz için geçerlidir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizden sipariş ettiğiniz ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile en geç 2 iş günü içinde adresinize teslim edilir.

Perakende ÇıtÇıt Saç satışımız PapatyaSepeti.com sanal mağazamızda da devam etmektedir.

ÇıtÇıt Saç Renk Seçeneklerimiz :

Etiketler:, ,

Yorumlar & Cevaplar

7 Yorum

  1. [...] teknolojisi her geçen gün biraz daha ilerliyor ve kendini yeniliyor. Sekiz sene önce çıkan çıt çıt postişler insanları ne kadar heyecanlandırdıysa, şimdilerde de Boncuk Kaynak muhteşem sonuçlar veriyor. [...]

  2. nazlı cergel diyor ki:

    Merhabalar,
    Elimde 8 parça gerçek saç koyu kestane renginde çıt çıt saç var yaklaşık 2 sene önce almıştım fakat artık kullanmıyorum. size satma şansım var mıdır? teşekkürler

Bir Cevap Yazın